Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy
-40 kg

Ile schudłam? -40 kg

Z czym się zmagałam?

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Historia Ani

Co się zmieniło? Umiem kontrolować co jem, kiedy jem i ile. Ilość jest tu chyba kluczowa, bo kiedyś nie umiałam zjeść mało. W sumie nie wiedziałam, co to znaczy zjeść mało. Jeśli chodzi o różnice z innymi dietami, podejście Sylwii nie jest związane z dietą, a zmianą sposobu myślenia o jedzeniu. Wcześniej korzystałam z paru dietetyków, ale oni dawali mi przepisy i wyznaczali, ile jeść. To się nigdy nie sprawdzało w konfrontacji z życiem codziennym. Wakacje, wesela, wyjazdy – nigdy nie odmawiałam sobie przyjemności w jedzeniu, ale teraz już wiem, jakie ilości są dla mnie odpowiednie. Podczas pracy z Panią Sylwią uświadomiłam sobie, że moim problemem nie jest jedzenie, bo już wcześniej wiedziałam, co powinnam jeść i w jakich ilościach. Problem tkwił w emocjach i w obawie przed odczuwaniem głodu. Teraz jest to dla mnie normalne i wiem już, że mogę to przeczekać, a nie sięgać po „byle co”. Moje samopoczucie bardzo się zmieniło. Wcześniej brakowało mi siły, byłam ociężała, śpiąca i marudna. Teraz mam energię na wszystko i czuję się zdecydowanie lepiej w swoim ciele. Na początku zastanawiałam się o co chodzi – miałam zrzucać kilogramy, a wszyscy rozmawiali o sobie, życiu, emocjach…

W programie dietetycznym brakowało mi rozmów o jedzeniu, ale okazało się, że właśnie tego potrzebowałam! Cieszę się, że zaczęłam program, bo dzięki niemu, po wielu wcześniejszych próbach, w końcu zapisałam się na siłownię!

„Podejście Sylwii nie jest związane z dietą, a zmianą sposobu myślenia o jedzeniu.”

Co się zmieniło?

Pozbyłam się lęku przed uczuciem głodu

Mam lepsze samopoczucie

Mam więcej energii do działania

Czuję się dobrze w swoim ciele

Zapisałam się na siłownię

Czego się nauczyłam?

Kontrolowanie ilości spożywanego jedzenia

Jeść o stałych porach

Zdrowe podejście do odżywiania 

Brak wyrzeczeń żywieniowych

Umiar w spożywaniu słodyczy i przekąsek

Poznaj inne historie

Dowiedz się, jaka zmiana zaszła w życiu naszych pacjentek

Magdalena W.

Spotkanie z psychodietetykiem i w ogóle z psychologiem to dla mnie nowość. Miałam obawy, które pani Sylwia skutecznie rozwiała. Sympatyczna rozmowa, nakreślenie zarysu planu pracy to było tematem pierwszego spotkania. Następne będą już online. Niemniej cieszę się na spotkanie, bo powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

(…) powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

J.

Dziękuję za ostatnie 2 lata współpracy. Na początku myślałam, że zajmie mi to wszystko maksimum rok, jednak wprowadzanie zmian w odżywianiu okazały się dla mnie ogromnym wyzwaniem. Strach przed jedzeniem opanował moje życie. Dzisiaj czuję się wolnym człowiekiem. Nie boję się już jedzenia i przede wszystkim nie boję się stanąć na wadze. Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni. Zaczęłam znowu grać na gitarze, wyszłam do ludzi, jestem dużo pewniejsza siebie. Z całego serca polecam!

Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni.

Ewelina

Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Już na pierwszej wizycie czułam się zrozumiana. Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta. Wcześniej dwie terapie przerwałam, a tym razem dotrwałam do końca. Udało mi się zmienić podejście do jedzenia, dużo lepiej czuję się w swoim ciele. Zaczęłam dbać o regularny sen. Dzięki Pani Sylwii nauczyłam się radzić sobie ze stresem i w różnych trudnych sytuacjach, które jeszcze do niedawna doprowadzały mnie do płaczu i bezsilności, a w konsekwencji do jedzenia ogromnej ilości słodyczy. Cieszę się, że mam ten czas już za sobą.

Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta.

MM

Kompleksowe, przemyślane i indywidualne podejście do problemów. Unikatowe połączenie kompetencji psychologicznych i dietetycznych. Pracuję z Panią Sylwia od kilku miesięcy i po raz pierwszy w życiu uwierzyłam, że mogę prawdziwie zmienić swoje relacje z jedzeniem. Wydawało mi się, ze jestem dość świadomą weteranką odchudzania, tymczasem dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i wciąż się uczę. Każde spotkanie jest ważne i po każdym dostaję konkretne zadania na następny tydzień. Świetna apka wspomagająca. Szczerze polecam – warto o siebie zawalczyć, a realna zmiana jest możliwa tylko, jeśli wykonamy pracę na wielu płaszczyznach – nawyków, przekonań, samej diety. Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Mil.

Podczas terapii zrozumiałam wiele aspektów mojego odżywiania i nawyków żywieniowych, które wcześniej sprawiały mi trudność. Pani Sylwia pomogła mi zidentyfikować główne przyczyny moich niezdrowych relacji z jedzeniem. Wskazała kierunek, jak skutecznie radzić sobie z trudnościami. Dzięki temu czuję się pewniej w podejmowaniu zdrowszych wyborów żywieniowych. Zmienił się także mój stosunek do mojego ciała i wagi. Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne. Nauczyłam się słuchać swojego ciała i reagować na jego potrzeby. Dostałam narzędzia, dzięki którym potrafię utrzymywać pozytywne zmiany. Jestem niezwykle wdzięczna, ze mogłam spotkać tak doświadczonego, posiadającego ogromną wiedzę i pełnego empatii specjalistę. Z całego serca polecam – jestem pewna, ze trafisz w dobre ręce 🙂

Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne.