Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy

Akademia Psychodietetyki

Odkryj tajniki z dziedziny psychologii oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej, by lepiej rozumieć problemy pacjentów! W PsychoDietMed stawiamy na nieustający rozwój i poszerzanie umiejętności.

PsychoDietMed to miejsce dla specjalistów:

Dietetyków

Psychoterapeutów

Psychologów

Lekarzy

Produkty cyfrowe dla specjalistów

Nasze kursy online i materiały dla specjalistów są stale aktualizowane 
i dostosowane do najnowszych badań. To wyselekcjonowana wiedza, która pomoże Ci stać się specjalistą w dziedzinie psychodietetyki.

Wykupienie kursu zapewnia dostęp do materiałów – cały rok od zakupu!

Sprawdź najnowszy kurs

Zatrzymaj pacjenta zanim zrezygnuje

Średnia ocena:

Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do świadomego planowania diety. Odkryj tajniki kaloryczności, naukę mierzenia i oceny wartości odżywczych.

100 zł

Przejdź do kursu

Nasze kursy

Zatrzymaj pacjenta zanim zrezygnuje

Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do świadomego planowania diety. Odkryj tajniki kaloryczności, naukę mierzenia i oceny wartości odżywczych.

100 zł

Przejdź do kursu

Nasze eBooki

Rozszerzony wywiad psychodietetyczny

79 zł

W szkole tego nie uczą!

W leczeniu otyłości kluczową rolę odgrywa psychologia. Kursy PsychoDietMed pomogą Ci poznać praktyczne umiejętności przydatne w pracy z drugim człowiekiem. Dowiedz się, jak motywować innych do osiągania zamierzonych celów. Ucz się od doświadczonych specjalistów i chłoń praktyczną wiedzę!

Holistyczne spojrzenie

Pomoc w zmianie stylu życia wymaga spojrzenia na drugiego człowieka całościowo. Zrozumienie natury problemów oraz dotarcie do ich źródła pozwoli Ci skutecznie zmieniać życie pacjentów na lepsze i… zdrowe!

Skuteczne narzędzia pracy

Duży wachlarz umiejętności zwiększa efektywność terapii. Dzięki naszym kursom poznasz sprawdzone i skuteczne narzędzia oraz techniki pracy. Pomogą Ci one wyraźnie wpłynąć na efekty leczenia pacjentów. Również w przypadku osób, które mają za sobą wiele nieudanych prób opanowania wagi.

Praca u źródła problemów

Określenie przyczyny problemu pacjenta to klucz do skutecznej terapii. W trakcie trwania kursów zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii oraz skuteczne techniki terapii poznawczo-behawioralnej (m.in. CBT, ACT, DBT) i coachingu.
Naucz się stosować praktyczne narzędzia do pracy z drugim człowiekiem. To pozwoli Ci lepiej rozpoznać problemy pacjentów i nieść skuteczną pomoc!

Poznaj specjalistów PsychoDietMed!

Lata zdobywania wiedzy i doświadczenia przerodziły się w chęć niesienia pomocy w dążeniu do zdrowia 
i lepszego jutra naszych pacjentów!

Interesuje Cię temat zdrowia psychicznego i zdrowego stylu życia? Twoją domeną jest niesienie pomocy 
w przezwyciężaniu problemów i zaburzeń natury psychicznej? Dołącz do Akademii i zdobądź wartościową wiedzę!

Poznaj nasz zespół!

Założycielka PsychoDietMed

Sylwia Prawdzik

Psycholog, Psychoterapeuta CBT, Psychodietetyk, Dietetyk

Ponad 10 lat doświadczenia
Ponad 11.000 sesji indywidualnych
Autorka poradnika PLAN-R
Autorka artykułów w prasie (m.in. Elle, Newsweek)

Z wykształcenia jestem psychologiem i dietetykiem, 
a także terapeutą poznawczo-behawioralnym oraz coachem ACC ICF. Specjalizuję się w leczeniu otyłości, zaburzeń odżywiania oraz innych zaburzeń psychicznych łącząc terapię poznawczo – behawioralną z dietoterapią.

W PsychoDietMed zrzeszam ludzi, wyznających wartości podobne do moich. Pragniemy wspólnie uświadamiać, jak ważne jest dbanie o zdrowie i psychikę jednocześnie.

Poznaj historię marki

Dla specjalisty

Jesteś specjalistą łączącym pracę w obszarze dietetyki i zdrowia psychicznego? Zobacz, co oferujemy!

Dołącz do nas!

Pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz online

Gwarantujemy pracę zdalną i elastyczne godziny pracy. Czas zaoszczędzony na dojazdach możesz przeznaczyć na swój rozwój lub odpoczynek!

Nie martwisz się o administrację

Nie przejmuj się wystawianiem faktur i umawianiem wizyt! Możesz w pełni skupić się na pracy. Kwestie biurowe, organizacyjne i administracyjne są po naszej stronie.

W PsychoDietMed nigdy nie stoimy w miejscu!

Pragniemy stale rozwijać nasze umiejętności i uczyć się nowych rzeczy, dlatego inwestujemy w wiedzę i organizujemy wewnętrzne certyfikowane szkolenia dla naszych specjalistów.

Nowoczesne rozwiązania współpracy z pacjentem

Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Do pracy z pacjentami wykorzystujemy aplikacje, które wspierają proces leczenia, wpływają na lepsze relacje z pacjentem oraz zwiększają skuteczność terapii.

Newsletter

Zastanawiasz się, dlaczego pacjenci nie podejmują długofalowej współpracy lub nagle ją przerywają? Przygotowaliśmy materiał, który będzie dla Ciebie drogowskazem do prowadzenia efektywnych terapii. Sprawdź, jakich błędów nie popełniać w codziennej pracy, aby pacjenci z radością korzystali z Twojej pomocy.

Zapisz się do naszego newslettera i pobierz bezpłatny ebook.
Wiedza w nim zawarta pomoże Ci ulepszyć Twój biznes!