Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy

Poznaj specjalistów PsychoDietMed

Nasi specjaliści to osoby doświadczone i wykwalifikowane w dziedzinie psychologii, psychoterapii oraz dietetyki.

Łączy nas pasja do holistycznego podejścia do zdrowia! Skutecznie pomagamy w walce z chorobami dietozależnymi, zaburzeniami odżywiania oraz współistniejącymi zaburzeniami natury psychicznej.

Poznaj nas

Pomożemy Ci zadbać o zdrowe ciało i umysł

Wesprzemy Cię na drodze do wyzdrowienia

Odkryjemy źródło Twojego problemu

Uwolnimy Cię od odchudzania!

Wybierz specjalistę

Anita Ciemiecka-Kulińska

Psychodietetyk, Dietetyk kliniczny, Psychoterapeuta TPB in spe

 • Brak kontroli nad jedzeniem
 • Brak motywacji
 • Bulimia
 • Choroby dietozależne
 • Cukrzyca typ 2
 •   ...  

Najbliższy termin:

Pobieramy dane...

Więcej terminów

Małgorzata Judek-Bobowska

Psychodietyk, Dietetyk kliniczny, Psycholog in spe

 • Brak motywacji
 • Choroby dietozależne
 • Cukrzyca typ 2
 • Efekt jo-jo
 • Hashimoto
 •   ...  

Najbliższy termin:

Pobieramy dane...

Więcej terminów

Sylwia Prawdzik

Psycholog, Psychoterapeuta TPB, Psychodietetyk, Dietetyk

 • Anoreksja
 • Brak kontroli nad jedzeniem
 • Brak motywacji
 • Bulimia
 • Depresja
 •   ...  

Najbliższy termin:

Pobieramy dane...

Więcej terminów

Holistyczne podejście do zdrowia, czyli misja PsychoDietMed

Ciało i umysł wzajemnie na siebie wpływają. To właśnie brak całościowego spojrzenia w leczeniu otyłości, zaburzeń odżywiania i innych zaburzeń natury psychicznej może pogłębiać  problemy z odżywianiem, ale też pogarszać nasze zdrowie psychiczne.

Łączenie specjalizacji i holistyczne podejście do leczenia zwiększa skuteczność naszych terapii. Dzięki temu uwalniamy pacjentów nie tylko od presji odchudzania. Uczymy pacjentów jak skutecznie radzić sobie z trudnymi emocjami, pokonywać lęk i depresję, oraz inne trudności natury psychicznej, poprawiając komfort ich życia.

Z entuzjazmem dbamy o zdrowe ciało i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Postaw na troskę i bezpieczeństwo – wybierz PsychoDietMed!

Założycielka PsychoDietMed

Sylwia Prawdzik

Psycholog, Psychoterapeuta TPB, Psychodietetyk, Dietetyk

Ponad 9 lat doświadczenia
Ponad 10.000 sesji indywidualnych
Autorka poradnika PLAN-R
Autorka artykułów w prasie (m.in. Elle, Newsweek) oraz wystąpień w TV

Z wykształcenia jestem psychologiem i dietetykiem, a także terapeutą poznawczo-behawioralnym oraz coachem ACC ICF.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy dogłębnie ocenię przyczynę problemu. Zaufaj mi, a obiorę skuteczną strategię do wyeliminowania go raz na zawsze!

W PsychoDietMed zrzeszam ludzi, wyznających wartości podobne do moich. Pragniemy wspólnie uświadamiać, jak ważne jest dbanie o zdrowie i psychikę jednocześnie

Nauczymy Cię jak radzić sobie z emocjami
Uczymy elastycznego podejścia do jedzenia
Pomożemy przywrócić radość z życia i uwolnić od lęku
Pomożemy Ci odnaleźć motywację
Dbamy o Twoje samopoczucie i komfort
Pomożemy pokonać Ci sabotujące przekonania utrudniające zmianę
Będziemy wspierać Cię na drodze do lepszego życia i zaakceptowania siebie!
Przywrócimy zdrową relację z jedzeniem

Terapia online w naszej klinice to połączenie pracy w obszarze odżywiania z pracą nad zdrową kondycją psychiczną. To nauka praktycznych umiejętności, które pomogą Ci zwiększyć satysfakcję z życia!

Poznaj historię PsychoDietMed

Praca w nurcie poznawczo-behawioralnym

Terapia poznawczo-behawioralna to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych form psychoterapii. Według jej podstawowych założeń nasze myśli, uczucia i zachowania są ze sobą ściśle powiązane i wzajemnie na siebie wpływają. W terapii skupiamy się na:

Rozpoznawaniu i kwestionowaniu sabotujących i nieadaptacyjnych myśli.

Nabyciu nowych umiejętności pomocnych w radzeniu sobie z trudnościami jak i przywracaniu zdrowej relacji z jedzeniem: samoakceptacji, radzenia sobie ze stresem i emocjami, asertywności, planowania, organizacji czasu, samokontroli czy umiejętności rozwiązywania problemów.

Wypróbowaniu nowych form zachowania w rzeczywistych sytuacjach, aby doświadczyć innych niż dotychczas reakcji i emocji oraz poprawić swoją relację z jedzeniem.

Skorzystaj z  doświadczenia naszych specjalistów i zacznij swoją drogę do zdrowszego życia.

W PsychoDietMed łączymy specjalizacje

Psychodietetyk-dietetyk

Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko w obszarze odżywiania, ale przede wszystkim w pozbyciu się samoograniczających przekonań, które utrudniają zmianę sposobu życia. W oparciu o protokoły leczenia otyłości stosowane w terapii poznawczo-behawioralnej nauczą Cię zdrowych nawyków żywieniowych oraz umiejętności niezbędnych do pokonania trudności w odchudzaniu, takich jak: podjadanie, przejadanie się, zajadanie emocji i stresu.

Psychodietetyk-psychoterapeuta

Psychoterapeuci PsychoDietMed wykorzystują wiedzę z zakresu psychologii, psychoterapii i psychodietetyki, co pozytywnie wpływa na efekty terapii. Potrafią spojrzeć na problemy nie tylko od strony psychologicznej, ale również wspierają w zmianie nawyków żywieniowych. Holistyczne podejście pozwala im skutecznie pomagać osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania i inne zaburzenia psychiczne, np. depresję czy zaburzenia lękowe, których objawy mogą przyczyniać się do rozwoju otyłości.

Zostań specjalistą od psychodietetyki!

W naszej ofercie znajdziesz kursy, szkolenia i webinary. Poznaj praktyczną wiedzę i rozszerz swoje umiejętności z zakresu psychologii, dietetyki i holistycznego podejścia do zdrowia.

Przejdź do Akademii
1000

zadowolonych pacjentów

24000

godzin video terapii

Dlaczego szukamy właśnie Ciebie?

Naszą misją jest szerzenie holistycznego podejścia do leczenia otyłości, zaburzeń odżywiania i innych zaburzeń psychicznych w Polsce!

Wyznajesz podobne wartości, a dodatkowo marzysz o pracy, w której masz możliwość ciągłego rozwoju?

Dołącz do nas!

Baza wiedzy dla pacjenta i specjalisty

Czasami wystarczy tak niewiele, aby ruszyć do przodu i całkowicie zmienić swoje życie. Zostań z nami na dłużej! Przygotowaliśmy dla Ciebie: porady, wskazówki, newsy oraz wiedzę z psychodietetyki, psychologii i dietetyki.

Przejdź do bloga
Dietetyka

Ćwiczysz, ale nie chudniesz? Poznaj najnowsze badania!

Same ćwiczenia nie wystarczą, aby schudnąć Najnowsze badania udowadniają jednak, że ludzie spalają prawie taką samą ilość kalorii, niezależnie od wysiłku, jaki towarzyszy ich aktywności. Wyniki tych badań, pozwalają odpowiedzieć na pytanie, dlaczego często ćwiczenia fizyczne są mało skuteczne w zwalczaniu nadwagi. Ludy zbieracko-łowieckie, a mieszkańcy miast Specjaliści od zdrowia publicznego uważają, że nasi przodkowie […]

Czytaj dalej
Odżywianie

Ile kalorii ma Twoja codzienna kawa?

Kawa jest dobra na wszystko! Sam jej zapach skutecznie stawia na nogi. Miłośnicy kawy, rzadko zastanawiają się nad tym, jakie znaczenie ma ona w diecie. Przecież to tylko napój, nie może zaszkodzić. Oczywiście, kawa pita w odpowiednich ilościach wręcz pomaga, ponieważ podkręca metabolizm i dodaje energii. Jednak wybierając cappuccino, latte, kawę z cukrem, śmietanką czy […]

Czytaj dalej
Psychodietetyka

Nuda i stres tuczą?

Czy nuda sprzyja tyciu? Istnieje takie ryzyko, że z nudów przytyjemy. Szczególnie wtedy, gdy na zabicie czasu i nudy mamy w zwyczaju oglądać telewizję. Choć jest to dość wygodna rozrywka, to zdarza się, że nie możemy znaleźć interesującego nas programu, czy filmu. A jeśli już znajdziemy, to i tak zawsze przerwie nam reklama. I właśnie […]

Czytaj dalej
Przejdź na bloga