Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy

Marka, która zmienia podejście do leczenia otyłości i zaburzeń odżywiania.

Karolina

Myślę, że mogę już śmiało powiedzieć, że nie jestem na diecie – jest to mój sposób odżywiania.

Historia Karoliny

Jak powstało PsychoDietMed?

Osiągnięcie pełni zdrowia wymaga troski zarówno o jakość odżywiania jak i równowagę psychiczną i emocjonalną. Klinika PsychoDietMed powstała z pasji do:

Holistycznego podejścia do zdrowia

Poznawania natury ludzkiej

Wspierania innych do dbania o zdrowie ciała i umysłu

Poprawy jakości życia

Znajdywania skutecznych metod wsparcia w leczeniu otyłości, zaburzeń odżywiania i innych problemów natury psychicznej

Najedź, aby dowiedzieć się więcej

Psycho

Wszystko zaczyna się w głowie!

Negatywne myśli źle wpływają na zdrowie i samopoczucie. Pomagamy rozwijać nowe sposoby radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Wspieramy w zaakceptowaniu siebie, a także w zwiększeniu poczucia spełnienia i satysfakcji z życia.

Diet

Zdrowe odżywianie to nie tylko dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. W PsychoDietMed uczymy zrównoważonego i elastycznego podejścia do jedzenia. Wspieramy rozwój umiejętności, które pomagają zachować umiar i czerpać przyjemność ze spożywania posiłków.

Med

Prawidłowa diagnoza ma ogromne znaczenie w dopasowaniu indywidualnego planu terapii oraz doboru odpowiedniego planu żywienia. Nasi specjaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby wykorzystać najbardziej efektywne metody leczenia.

Od pasji do pomocy innym

PsychoDietMed zrzesza ludzi wyznających podobne wartości. Pragnę wspólnie z nimi uświadamiać, jak ważne jest dbanie o zdrowe ciało i umysł!

Jak to się zaczęło?

Moja kariera zawodowa rozpoczęła się ponad dwadzieścia lat temu. Zaczynałam jako instruktor fitness. Następnie pracując w środowisku lekarskim, codziennie obserwowałam pacjentów, którzy chorowali przez złe nawyki żywieniowe i „kanapowy” styl życia.

Moje doświadczenie

Z wykształcenia jestem psychologiem i dietetykiem, a także coachem ACC ICF i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy mogę dogłębnie ocenić przyczynę problemu.

Zaufaj mi, a wyeliminuję go raz na zawsze!

Jestem absolwentką psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Skończyłam wydział ekonomiczny na Akademii Rolniczej w Szczecinie, a także Uniwersytet Szczeciński, gdzie ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Jestem także Akredytowanym Coachem ACC ICF oraz dietetykiem.

Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz zaburzeń odżywiania. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym. Od 9 lat jestem psychodietetykiem. Stale rozwijam swoje umiejętności i wiedzę podczas licznych kursów i szkoleń w obszarze psychologii, dietetyki oraz psychoterapii. Ukończyłam czteroletnią szkołę – Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz za granicą m.in. w Beck Institute of Cognitive Behavior Therapy w Filadelfii, USA.

Chętnie dzielę się wiedzą na temat zaburzeń odżywiania i odchudzania, a moje artykuły pojawiają się w takich czasopismach jak: Newsweek, Wprost, Elle, Vita, Hebe, Be Active. Miałam przyjemność kilkukrotnie pojawić się w „Dzień Dobry TVN.”

Misja PsychoDietMed

Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków żywieniowych oraz poprawa jakości życia pacjentów. Przywracamy zdrową relację z jedzeniem, uczymy  jak na nowo zaakceptować i pokochać swoje ciało, jednocześnie wspierając w osiągnięciu zdrowia psychicznego.

Z nami osiągniesz trwałe efekty w odchudzaniu oraz uwolnisz się od zaburzeń odżywiania i innych zaburzeń psychicznych. Pozwól, że wspólnie z moim doświadczonym zespołem specjalistów, Tobie również pomożemy w zmianie.

Chętnie wesprzemy Cię na drodze do zaakceptowania siebie i odzyskania radości z życia!

Współpraca

Ponad

24 000

godzin terapii

98%

Zadowolonych pacjentów!

Mamy ponad

1000

Zadowolonych pacjentów!

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera PsychoDietMed, a przy okazji odbierz darmowe ćwiczenia, które pomogą Ci poczuć się lepiej!

Baza wiedzy dla pacjenta i specjalisty

Czasami wystarczy tak niewiele, aby ruszyć do przodu i całkowicie zmienić swoje życie. Zostań z nami na dłużej! Przygotowaliśmy dla Ciebie: porady, wskazówki, newsy oraz wiedzę z psychodietetyki, psychologii i dietetyki.

Przejdź do bloga
Dietetyka

Ćwiczysz, ale nie chudniesz? Poznaj najnowsze badania!

Same ćwiczenia nie wystarczą, aby schudnąć Najnowsze badania udowadniają jednak, że ludzie spalają prawie taką samą ilość kalorii, niezależnie od wysiłku, jaki towarzyszy ich aktywności. Wyniki tych badań, pozwalają odpowiedzieć na pytanie, dlaczego często ćwiczenia fizyczne są mało skuteczne w zwalczaniu nadwagi. Ludy zbieracko-łowieckie, a mieszkańcy miast Specjaliści od zdrowia publicznego uważają, że nasi przodkowie […]

Czytaj dalej
Odżywianie

Ile kalorii ma Twoja codzienna kawa?

Kawa jest dobra na wszystko! Sam jej zapach skutecznie stawia na nogi. Miłośnicy kawy, rzadko zastanawiają się nad tym, jakie znaczenie ma ona w diecie. Przecież to tylko napój, nie może zaszkodzić. Oczywiście, kawa pita w odpowiednich ilościach wręcz pomaga, ponieważ podkręca metabolizm i dodaje energii. Jednak wybierając cappuccino, latte, kawę z cukrem, śmietanką czy […]

Czytaj dalej
Psychodietetyka

Nuda i stres tuczą?

Czy nuda sprzyja tyciu? Istnieje takie ryzyko, że z nudów przytyjemy. Szczególnie wtedy, gdy na zabicie czasu i nudy mamy w zwyczaju oglądać telewizję. Choć jest to dość wygodna rozrywka, to zdarza się, że nie możemy znaleźć interesującego nas programu, czy filmu. A jeśli już znajdziemy, to i tak zawsze przerwie nam reklama. I właśnie […]

Czytaj dalej
Przejdź na bloga