Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy
Kobieta stojąca na wprost z włosami do ramion, lekko uśmiechnięta, patrzy się w obiektyw. Jest w niebieskiej sukience, w tle jasnoszara ściana
-7 kg

Ile schudłam? -7 kg

Z czym się zmagałam?

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Poznaj historię Justyny

W programie okazało się, że z Sylwią będziemy pracować przede wszystkim nad głową. Jako osoba mająca już doświadczenie w prawidłowym żywieniu właśnie pracy nad silną wolą, wymówkami i motywacją potrzebowałam najbardziej. To nie znaczy, że nie mówiłyśmy o jedzeniu, diecie czy sporcie. Ale głównie tematy kręciły się wokół psychiki. Dla mnie bomba, bo nie sztuka zważyć, zmierzyć, dać przepisy, pilnować czy ktoś ćwiczy i tyle. Ważne by wspierać, motywować i słuchać tego, co mamy do powiedzenia.

Co nas boli, sprawia trudności, a z czym sobie radzimy dobrze. Dla mnie trudne było wskoczyć w rytm bo po urodzeniu dziecka jedyne co mogłam zaplanować to chaos. Ale za to bez problemu mogłam przestawić się na mniej kalorii. Planowanie i przygotowywanie jedzenia pomogło mi również planować inne rzeczy typu ubranie na następny dzień czy zakupy. Dlatego nie miotałam się tylko wiedziałam co krok po kroku mam zrobić i wbrew pozorom mam więcej czasu! Ale najważniejsze, że znów lepiej się czuje. A inni mówią ze kwitnę!

„Po współpracy z Panią Sylwią znów lepiej się czuję! A inni mówią, że kwitnę!”

Co się zmieniło?

Moje nastawienie

Mam motywację

Spożywam mniej kalorii

Mam więcej czasu dla siebie

Dobrze się czuję

Czego się nauczyłam?

Przygotowywania posiłków

Planowania posiłków

Poznaj inne historie

Dowiedz się, jaka zmiana zaszła w życiu naszych pacjentek

Magdalena W.

Spotkanie z psychodietetykiem i w ogóle z psychologiem to dla mnie nowość. Miałam obawy, które pani Sylwia skutecznie rozwiała. Sympatyczna rozmowa, nakreślenie zarysu planu pracy to było tematem pierwszego spotkania. Następne będą już online. Niemniej cieszę się na spotkanie, bo powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

(…) powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

J.

Dziękuję za ostatnie 2 lata współpracy. Na początku myślałam, że zajmie mi to wszystko maksimum rok, jednak wprowadzanie zmian w odżywianiu okazały się dla mnie ogromnym wyzwaniem. Strach przed jedzeniem opanował moje życie. Dzisiaj czuję się wolnym człowiekiem. Nie boję się już jedzenia i przede wszystkim nie boję się stanąć na wadze. Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni. Zaczęłam znowu grać na gitarze, wyszłam do ludzi, jestem dużo pewniejsza siebie. Z całego serca polecam!

Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni.

Ewelina

Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Już na pierwszej wizycie czułam się zrozumiana. Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta. Wcześniej dwie terapie przerwałam, a tym razem dotrwałam do końca. Udało mi się zmienić podejście do jedzenia, dużo lepiej czuję się w swoim ciele. Zaczęłam dbać o regularny sen. Dzięki Pani Sylwii nauczyłam się radzić sobie ze stresem i w różnych trudnych sytuacjach, które jeszcze do niedawna doprowadzały mnie do płaczu i bezsilności, a w konsekwencji do jedzenia ogromnej ilości słodyczy. Cieszę się, że mam ten czas już za sobą.

Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta.

MM

Kompleksowe, przemyślane i indywidualne podejście do problemów. Unikatowe połączenie kompetencji psychologicznych i dietetycznych. Pracuję z Panią Sylwia od kilku miesięcy i po raz pierwszy w życiu uwierzyłam, że mogę prawdziwie zmienić swoje relacje z jedzeniem. Wydawało mi się, ze jestem dość świadomą weteranką odchudzania, tymczasem dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i wciąż się uczę. Każde spotkanie jest ważne i po każdym dostaję konkretne zadania na następny tydzień. Świetna apka wspomagająca. Szczerze polecam – warto o siebie zawalczyć, a realna zmiana jest możliwa tylko, jeśli wykonamy pracę na wielu płaszczyznach – nawyków, przekonań, samej diety. Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Mil.

Podczas terapii zrozumiałam wiele aspektów mojego odżywiania i nawyków żywieniowych, które wcześniej sprawiały mi trudność. Pani Sylwia pomogła mi zidentyfikować główne przyczyny moich niezdrowych relacji z jedzeniem. Wskazała kierunek, jak skutecznie radzić sobie z trudnościami. Dzięki temu czuję się pewniej w podejmowaniu zdrowszych wyborów żywieniowych. Zmienił się także mój stosunek do mojego ciała i wagi. Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne. Nauczyłam się słuchać swojego ciała i reagować na jego potrzeby. Dostałam narzędzia, dzięki którym potrafię utrzymywać pozytywne zmiany. Jestem niezwykle wdzięczna, ze mogłam spotkać tak doświadczonego, posiadającego ogromną wiedzę i pełnego empatii specjalistę. Z całego serca polecam – jestem pewna, ze trafisz w dobre ręce 🙂

Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne.