Przejdź do treści głownej
Umów się0
Blog
O nasHistoria markiMediaKontakt
SpecjaliściJak umówić wizytę?Efekty współpracyZrób testCennik
AkademiaMoje kursy
-7 kg

Ile schudłam? -7 kg

Z czym się zmagałam?

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Historia Karoliny

Jednym z moich problemów w całym programie były wahania wagi, przez kilka dni super spadało, aż nagle rano bach i tu 2 kg więcej niż wczoraj. To odbierało wiarę w powodzenie, ale następnego dnia jak waga znów spadała, to dodawało skrzydeł. Wiem, że tak musi być – nauczyłam się tego w programie Chudnij Głową, dlatego nie poddaję się i cały czas próbuję walczyć. Wierzę, że waga w końcu wskaże wymarzony wynik, a może okaże się, że wymarzona liczba nie będzie satysfakcjonująca.

Najważniejsze nie są cyfry, a nasze poczucie własnej wartości i to jak siebie postrzegamy! To chyba jedna z ważniejszych rzeczy jakie dał mi Program Chudnij Głową – zaakceptować siebie i nie załamywać się pomimo drobnych potknięć!

Najważniejsze nie są cyfry, a nasze poczucie własnej wartości i to jak siebie postrzegamy! To chyba jedna z ważniejszych rzeczy jakie dał mi Program Chudnij Głową.

Co się zmieniło?

Pozbyłam się efektu jo-jo

Zaakceptowałam siebie

Czego się nauczyłam?

Nauczyłam się nie poddawać

Poznaj inne historie

Dowiedz się, jaka zmiana zaszła w życiu naszych pacjentek

Magdalena W.

Spotkanie z psychodietetykiem i w ogóle z psychologiem to dla mnie nowość. Miałam obawy, które pani Sylwia skutecznie rozwiała. Sympatyczna rozmowa, nakreślenie zarysu planu pracy to było tematem pierwszego spotkania. Następne będą już online. Niemniej cieszę się na spotkanie, bo powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

(…) powoli zaczynam wierzyć w to, że po latach prób i błędów ktoś wreszcie będzie mógł mi pomóc w moim problemie.

J.

Dziękuję za ostatnie 2 lata współpracy. Na początku myślałam, że zajmie mi to wszystko maksimum rok, jednak wprowadzanie zmian w odżywianiu okazały się dla mnie ogromnym wyzwaniem. Strach przed jedzeniem opanował moje życie. Dzisiaj czuję się wolnym człowiekiem. Nie boję się już jedzenia i przede wszystkim nie boję się stanąć na wadze. Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni. Zaczęłam znowu grać na gitarze, wyszłam do ludzi, jestem dużo pewniejsza siebie. Z całego serca polecam!

Dzięki terapii moje życie stało się pełniejsze, przestałam skupiać się na swoim wyglądzie, na tym co myślą o mnie inni.

Ewelina

Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Już na pierwszej wizycie czułam się zrozumiana. Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta. Wcześniej dwie terapie przerwałam, a tym razem dotrwałam do końca. Udało mi się zmienić podejście do jedzenia, dużo lepiej czuję się w swoim ciele. Zaczęłam dbać o regularny sen. Dzięki Pani Sylwii nauczyłam się radzić sobie ze stresem i w różnych trudnych sytuacjach, które jeszcze do niedawna doprowadzały mnie do płaczu i bezsilności, a w konsekwencji do jedzenia ogromnej ilości słodyczy. Cieszę się, że mam ten czas już za sobą.

Pani Sylwia ma doskonałe podejście do pacjenta.

MM

Kompleksowe, przemyślane i indywidualne podejście do problemów. Unikatowe połączenie kompetencji psychologicznych i dietetycznych. Pracuję z Panią Sylwia od kilku miesięcy i po raz pierwszy w życiu uwierzyłam, że mogę prawdziwie zmienić swoje relacje z jedzeniem. Wydawało mi się, ze jestem dość świadomą weteranką odchudzania, tymczasem dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i wciąż się uczę. Każde spotkanie jest ważne i po każdym dostaję konkretne zadania na następny tydzień. Świetna apka wspomagająca. Szczerze polecam – warto o siebie zawalczyć, a realna zmiana jest możliwa tylko, jeśli wykonamy pracę na wielu płaszczyznach – nawyków, przekonań, samej diety. Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Pani Sylwia jest dla mnie w tym procesie fantastycznym wsparciem, pokazuje kierunek i ustawia na właściwe tory gdy zbaczam z kursu, jednocześnie tworząc atmosferę wsparcia, szacunku i zrozumienia.

Mil.

Podczas terapii zrozumiałam wiele aspektów mojego odżywiania i nawyków żywieniowych, które wcześniej sprawiały mi trudność. Pani Sylwia pomogła mi zidentyfikować główne przyczyny moich niezdrowych relacji z jedzeniem. Wskazała kierunek, jak skutecznie radzić sobie z trudnościami. Dzięki temu czuję się pewniej w podejmowaniu zdrowszych wyborów żywieniowych. Zmienił się także mój stosunek do mojego ciała i wagi. Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne. Nauczyłam się słuchać swojego ciała i reagować na jego potrzeby. Dostałam narzędzia, dzięki którym potrafię utrzymywać pozytywne zmiany. Jestem niezwykle wdzięczna, ze mogłam spotkać tak doświadczonego, posiadającego ogromną wiedzę i pełnego empatii specjalistę. Z całego serca polecam – jestem pewna, ze trafisz w dobre ręce 🙂

Dzięki sesjom nauczyłam się dbać nie tylko o swój „talerz”, ale także o zdrowie psychiczne i fizyczne.